Відкриття дитячого театру «Свія» — Разом!

Відкриття дитячого театру «Свія»

15 жовтня стало для маленьких запоріжців особливою датою, оскільки дитяча театральна студія «Свія» перетворилася на театр. Тепер кожен охочий може відвідати театр, який знаходиться за адресою вул. Козача, 7а.

На вході всіх зустрічали діти-актори, які звали брати участь у конкурсах, а потім отримати приємний подарунок.

Також можна було попити кави, поїсти тістечка, отримати купу позитивних емоцій, навчитися жонглювати, усе це дійство поєднувала приємна музика.

Охочих побувати на відкритті було так багато, що новий театр ледь вмістив всіх бажаючих, але всім знайшлося гарне місце.

22643270_2036314036591341_378738537_oЯк каже керівник нового театру Світлана Ємець, в Україні та Європі немає аналогів цьому театру. Всі актори -діти. А сам театр створений за найвищими стандартами сценічного мистецтва. Театр, завдяки підтримці батьків-маленьких акторів, було створено лише за 2 місяці.

Керівник подякувала всім, хто брав участь у підготовці та щиро запросила батьків та дітей на вистави нового дитячого театру. Тим більше, на всі вистави вхід вільний, за умови попередньої реєстраці на офіційному сайті: http://swija.com.ua/.

Глядачам було незвично представлено на сцені історія створення і відкриття театру. Діти створили виставу, яка представляє їх, поєднавши всі комічні та трагічні моменти театрального життя, але все було зроблено з такою щирістю та любов’ю, що всім стає зрозуміло, що цей театр це найгарніше місце у світі, де вони можуть показати себе, свої таланти.

Після офіційної частини діти показали виставу, «Як гноми весну шукали». Всі глядачі, від дітей до дорослих, з захватом поринули у світ пригод веселих гномів.

Отож, відкриття вдалося, всі, хто побував на заході, отримали море позитивних вражень та задоволення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*